Kontaktai

Koronavirusas COVID-19 – naujienos ir prevencija

Atsižvelgdami į dabartinę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje dėl koronaviruso COVID-19, ėmėmės prevencinių priemonių užsakymų gavėjams. Šiuo laikotarpiu negalimi kontaktiniai užsakymų atsiėmimai vietoje. Visus gautus užsakymus išsiųsime per kurjerių tarnybą DPD bekontakčiu būdu.

Atidžiai stebime Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), Ligų kontrolės ir prevencijos centrų bei kitų sveikatos institucijų skelbiamą informaciją, susijusią su COVID-19 protrūkiu. Norime Jus patikinti, kad užsisakius prekių pristatymą bus užtikrintas maksimalus Jūsų saugumas. Esame įsitikinę, kad siekiant sustabdyti viruso plitimą, prevenciniai veiksmai yra abipusė pareiga, todėl visų įmanomų saugumo priemonių kviečiame imtis ir Jus. 

DPD informacija:

Vykdomas bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų

SIUNTA PRIVAČIAM ASMENIUI.

1. Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.

2. Jei Gavėjas neturi su savimi asmens dokumento, kurjeris Gavėjui sutikus nufotografuoją jį šalia siuntos iš 2 metrų atstumo.

3. Gavėjui atsisakius fotografavimo ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą (jei siuntą atitinka maksimalius paštomato dydžio ir svorio reikalavimus).

4. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

SIUNTA ĮMONEI.

Jei siunta skirta įmonei, kurjeris nufotografuoja įmonės patalpose paliktas siuntas iš kelių metrų atstumo, kad matytųsi patalpų fragmentai.Įmonės darbuotojui pateikti asmens dokumento ar fotografuotis nereikia.

Informavimas. Apie proceso pasikeitimus privačius gavėjus  DPD informuos vakarą prieš pristatymą ir pristatymo rytą. Papildomai bus informuoti verslo įmonių Gavėjai. 

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

Teisinė informacija. Siuntos gavėjo nuotrauka (atvaizdas) bus tvarkomi siuntų pristatymo ir pretenzijų bei skundų nagrinėjimo tikslais. Informacija saugoma 7 mėnesius nuo užfiksavimo. Nuotraukos, užfiksuotos kurjerio skeneriu, automatiškai pateks į atskirą saugų serverį, todėl kurjeris negalės ir neturės techninės galimybės nuotraukų ir informacijos kopijuoti ar persiųsti tretiesiems asmenims. Siuntos gavėjas turi teisę nesutikti su atvaizdo tvarkymu ir pasirinkti siuntos pristatymą į DPD Pickup paštomatą.

UAB “Hanna Instruments Baltics”
Įm. K. 304074175
PVM kodas LT100009621114
Banko sąsk. LT08 7044 0600 0803 7762
Bankas: SEB bankas

Biuro adresas:

Hanna Instruments Baltics
Sudervės g. 8i, Avižieniai
LT-14192 Vilnius, Lietuva

 

Registracijos adresas:
Ugnies g. 14-2, Bajorai
Vilniaus raj LT-14181
Lietuva

Mob.: +370 655 73 111

Mob.: +370 673 50 474

office@hannainst.lt

 

Center map
Traffic
Bicycling
Transit