Privatumo nuostatos

Duomenų valdytojas ir svetainės www.hannainst.lt operatorius (toliau – Duomenų valdytojas) yra UAB „Hanna Instruments Baltics“, įmonės kodas 304074175, PVM mokėtojo kodas LT100009621114, elektroninio pašto adresas – office@hannainst.lt.

Šioje www.hannainst.lt privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame.

1. Kokią informaciją mes renkame?
Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
• informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

1.1 Duomenų valdytojas vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
1.1.1 Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
1.1.2 Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.
1.1.3 Asmens duomenys nuolat atnaujinami.
1.1.4 Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.
1.1.5 Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.
1.1.6 Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.
1.2 Duomenų valdytojas gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ar kita registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
1.2.1 apdoroti Jūsų užsakymus;
1.2.2 išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
1.2.3 vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus

2. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
2.1 Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
2.1.2 Duomenų valdytojas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims, tik punkto 1.2 tikslams pasiekti.
2.1.3 Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

3. Slapukai
Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart, kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

4. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas
Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

• Interneto svetainei administruoti;
• Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
• turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);
• trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;

Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

5. Svetainės autorinės teisės
Svetainės puslapių turinio autorių teisės priklauso UAB „Hanna Instruments Baltics“ (toliau – „Bendrovė“). Visos teisės ginamos. Svetainės puslapių turinio, nei viso, nei jo dalies jokiais būdais negalima kopijuoti, atgaminti, persiųsti, įkelti, publikuoti ar platinti be išankstinio raštiško bendrovės sutikimo, nebent vartotojas jį saugotų tik savo kompiuteryje ir spausdintų svetainės puslapių ištraukas tik asmeniniam naudojimui.

Svetainėje pateikiami prekių ženklai ir logotipai priklauso UAB „Hanna Instruments Baltics“. Jų negalima naudoti jokioje kitoje interneto svetainėje be išankstinio raštiško bendrovės ar savininkų sutikimo.

6. Politikos pakeitimai
Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

7. Trečiųjų šalių interneto svetainės
Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.