Apie įmonę

Koronavirusas COVID-19 – naujienos ir prevencija

Atsižvelgdami į dabartinę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje dėl koronaviruso COVID-19, ėmėmės prevencinių priemonių užsakymų gavėjams. Šiuo laikotarpiu negalimi kontaktiniai užsakymų atsiėmimai vietoje. Visus gautus užsakymus išsiųsime per kurjerių tarnybą DPD bekontakčiu būdu.
Atidžiai stebime Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), Ligų kontrolės ir prevencijos centrų bei kitų sveikatos institucijų skelbiamą informaciją, susijusią su COVID-19 protrūkiu. Norime Jus patikinti, kad užsisakius prekių pristatymą bus užtikrintas maksimalus Jūsų saugumas. Esame įsitikinę, kad siekiant sustabdyti viruso plitimą, prevenciniai veiksmai yra abipusė pareiga, todėl visų įmanomų saugumo priemonių kviečiame imtis ir Jus. 

 

 
UAB “Hanna Instruments Baltics” yra oficialus JAV analitinės chemijos matavimo prietaisų gamintojos Hanna Instruments atstovas Baltijos šalyse. “Hanna Instruments“ – daugiau nei 40 metų veikiantis, lyderiaujantis pasaulyje analitinės įrangos gamintojas. Bendrovė siūlo daugiau kaip 3000 skirtingų produktų: pH ir ORP matuoklius, elektrinio laidumo matuoklius, fotometrus, titratorius, ištirpusio deguonies matuoklius, drumstumo matuoklius ir kitus prietaisus. “Hanna Instruments“ produkcija naudojama visame pasaulyje įvairiose laboratorijose ir gamybos pramonės procesuose, maisto pramonėje, žemės ūkio bei akvakultūros sektoriuose, vandens tiekime ir vandenvaloje bei kitose srityse. 
Siekiame, kad visada gautumėte visą reikalingą informaciją. Suteikiame kvalifikuotą pagalbą tiek garantiniu, tiek pogarantiniu prekės aptarnavimo laikotarpiu. Prireikus atvyksime į jūsų įmonę, apmokysime dirbti su prietaisu, suteiksime visą reikalingą informaciją. Daugiau informacijos apie aptarnavimą, įkainius, teiraukitės telefonu +37067350474 arba el. paštu office@hannainst.lt
UAB “Hanna Instruments Baltics” siūlo aukštos kokybės prietaisus konkurencingomis gamintojo kainomis ir siekia patenkinti visus klientų poreikius, pasiūlydami geriausią sprendimą.

Istorija

1978 m. Oskaras ir Anna Nardo įkūrė „Hanna Instruments“ Limenoje, Italijoje. Nuo to laiko „Hanna Instruments“ tapo pasauline lydere kuriant elektroanalitinius prietaisus. Naujų prietaisų, skirtų klientams, kurie paprastai nenaudotų prietaisų, sukūrimas paskatino įmonės sėkmę.
„Hanna Instruments“ turi daugiau nei 50 dukterinių įmonių arba atstovaujamųjų partnerių tinklą 66 pasaulio šalyse. „Hanna Instruments“ būstinė yra Woonsocket mieste, Roud Ailende, o jos gamyklos yra Jungtinėse Amerikos Valstijose, Italijoje, Rumunijoje, Mauricijuje. Visos gamybos patalpos yra sertifikuotos pagal ISO 9001
„Hanna Instruments“ sukūrė novatoriškus produktus, kurie leidžia lengviau atlikti analitinius matavimus už prieinamą kainą. Daugelis „Hanna“ įdiegtų naujovių dabar yra prietaisų pramonės norma.
Tai apima:
  • pH elektrodai su įmontuotu temperatūros sensoriumi
  • Vandeniui atsparūs nešiojami pH matuokliai
  • Vieno parametro kolorimetrai
  • Vieno daviklio elektrinio laidžio matuokliai
  • Multiparametriniai rankiniai testeriai
  • Multiparametriniai nešiojami matuokliai su įmontuota GPS sistema

Hanna Instruments ir toliau kuria inovatyvius ir unikalius prietaisus.  

  • Pats inovatyviausias pasaulyje produktas buvo ploniausias multiparametrinis matuoklis rinkoje, turintis tiek pH jutiklius, tiek „Bluetooth Smart“ technologiją. Matuoklis edge pH / EC / DO buvo išleistas 2014 m. Jis yra tik 1.27 cm storio, naudoja skaitmeninius jutiklius, turinčius 3,5 mm jungtį, lengvai keičiami elektrodai, norint pereiti iš vieno parametro į kitą. Viskas, ką naudotojas turi padaryti, atjunkti vieną jutiklį ir prijunkti kitą. Jutikliai yra atpažįstami automatiškai.

  • 2014 Hanna Instruments pristatė ir analogų rinkoje neturinį Halo pH elektrodą. Šis elektrodas yra pirmasis Bluetooth pH/temperatūros elektrodas. Halo perduoda matavimo duomenis belaidžiu būdu į Apple/Android planšetę ar telefoną naudojant programėlę Hanna Lab App.

HI11102 family

  • 2015 metais išleistas edge blu matuoklis, kuris leido Bluetooth jungtimi perduoti duomenis į pH matuoklį. Dabar Halo elektrodai gali būti naudojami tiek su matuokliais, tiek su planšete ar telefonu, naudojant programėlę.  
  • Halo pH elektrodų linija yra nuolat plečiama siekiant specializuoti juos pagal naudojamą aplinką ir specifinę terpę. 

Šiandien „Hanna“ gamina daugiau nei 3000 produktų gamybos įmonėse, esančiose JAV, Rumunijoje, Italijoje ir Mauricijuje. Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti unikalius sprendimus klientams. Mes ir toliau stengiamės suprasti iššūkius, su kuriais susiduria mūsų klientai, atlikdami analitinius matavimus, kad galėtume sukurti sprendimą, kuris leistų supaprastinti ir tiksliai įvertinti. 

Visi HANNA® gaminiai atitinka CE direktyvas, o gamybos įrenginiai yra sertifikuoti pagal ISO 9001

HANNA INSTRUMENTS_2021_QMS_main certificates

HANNA INSTRUMENTS_2021_EMS_Main certificates

HANNA INSTRUMENTS_2021_45001_Certificates